Marinea Beach Villas

  • The lagest option:
  • 8 gæster
  • 4 senge
  • 3 soveværelser

Marinea Beach Villas ligger i Chloraka kvarter, 2 km fra Kongernes Grave, og har en swimmingpool og udsigt til havet. Stedet tilbyder også grilludstyr og grillfaciliteter.

Marinea Beach Villas tilbyder bordtennis og billiard.

Et fuldt udstyret køkken findes på denne bolig.

Ved at opholde dig på denne indbydende villa vil du være 4 km fra Paphos Archaeological Park. Kun 30 minutter fra centrum af Paphos. Grill bar Melania Restaurant ligger omkring 16 minutters gang væk. Du kan komme til Pafos Havn om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Tafoi Ton Vasileon - Pinelopis Delta 2, 950 meter fra stedet.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Marinea Beach Villas Paphos
Diamond Villas
pris kun for mobil

Diamond Villas

9.3
Fantastisk 67 anmeldelser
40 m fra overnatningsstedet
USD 392 USD 353
pr. nat
Sky Villa
pris kun for mobil

Sky Villa

200 m fra overnatningsstedet
USD 291 USD 262
pr. nat
Apollo Beach Villa 63
pris kun for mobil

Apollo Beach Villa 63

7.5
Godt 2 anmeldelser
238 m fra overnatningsstedet
USD 471 USD 424
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Paphos Lufthavn
    24 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Dagligstue
    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    • Ekstra senge info
    • Der er ingen mulighed for børnesenge på værelset.
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Er der parkering i nærheden af Marinea Beach Villas?
      Ja, i Marinea Beach Villas vil din bil være i sikkerhed på en en parkeringsplads på stedet.
    • ❓
      Hvor meget koster det at bo på Marinea Beach Villas?
      Prisen for en overnatning i Marinea Beach Villas er 321€.
    • ❓
      Er der en pool på Marinea Beach Villas?
      Ja, gæsterne på Marinea Beach Villas kan nyde den en swimmingpool, der er placeret på stedet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Paphos Lufthavn
    24 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Marinea Beach Villas Paphos

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk